2 czerwca 2014

Zasłużone wydawnictwo Trio walczy o przetrwanie


Niestety, wieści są bardzo niepokojące. Wywiad z właścicielką wydawnictwa TRIO można przeczytać TUTAJ.
Małe wydawnictwa z dobrymi książkami bankrutują. Z wywiadu wynika, że właścicielka od dwóch, trzech lat walczy z rynkiem gigantów i plagą internetowego złodziejstwa. Już nie daje rady.

Jeśli jesteście zainteresowani książkami tego cenionego wydawnictwa, to zaglądnijcie do księgarni internetowej: TUTAJ

A jeśli mieszkacie w Warszawie, to warto zaglądnąć do magazynu. Wydawca zaprasza:


Szanowni Czytelnicy,
likwidujemy nasz magazyn, wyprzedajemy co mamy i liczymy na lepsze czasy w branży wydawniczej. Kochani zapraszamy Was zatem do nas po zakup naszych książek w bardzo atrakcyjnych cenach. Praktycznie wszystkie książki są z 50% rabatem, niektóre z 70%, a jeszcze inne można kupić za 10zł. Wszystko zależy od ilości jakie mamy danego tytułu. Można u nas w magazynie wygrzebać prawdziwe perełki których na rynku dawno już nie ma. Także torby w dłoń i przybywajcie do nas! Zapraszamy od 8.00 do 16.00 na ul. Miedzianą 11 w Warszawie (III piętro). Płatność tylko gotówką. Możliwość odłożenia wybranych tytułów. Prosimy o udostępnianie informacji swoim znajomym, gdyż chcemy by nasze książki trafiły w dobre ręce, a nie na makulaturę lub przemiał... 
9 komentarzy:

 1. Przeczytałam polecany wywiad z właścicielka TRIO, wstrząsające! A na bzdury idzie tyle pieniędzy z publicznej kasy. Poleciłam Twoją notkę na FB.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto przekazywać znajomym tę wiadomość, bo, jak właścicielka mówi, sprzedaż może uratować wydawnictwo. Trio opublikowało dużo ciekawych książek, np. "Lwowską noc" Wiesława Helaka, którą już od dawna chciałam przeczytać. Dla siebie znalazłam kryminał, który rekomendował Marek Nowakowski, niedawno zresztą. A jeśli Nowakowski coś poleca, to z pewnością nie zawiedziemy się lekturą.

   Usuń
 2. Dzięki za ten post! Niektórzy się oburzają na ciągłe obwinianie Tuska, ale jak to inaczej wytłumaczyć? Właścicielka TRIO jasno powiedziała, że poważne problemy zaczęły się po wprowadzeniu 5% podatku na książki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, czyli od 2011 roku. Niech się oburzają:) Prawda boli:)

   Usuń
 3. No i stało się. Nabyłam trzy książki. Jeszcze tylko za nie zapłacić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem bardzo ciekawa, które tytuły zamówiłaś sobie:) Ja na razie powstrzymuję się od zakupów książkowych w Trio, choć bardzo mnie korci, szczególnie ten kryminał polecany przez Nowakowskiego. Niestety, muszę zaciskać pasa.

   Usuń
  2. Wspomnieniowe :
   Droga i pamięć. Przez Syberię na Antypody
   Pan Tadeusz Jazz czyli krajobraz po bitwie
   Lwowska noc
   Mam nadzieję, że dokonałam dobrego wyboru. Dwie pierwsze taniutko, trzecia niestety po małej tylko obniżce.
   Ja po prostu nigdzie nie mogę zaglądać.

   Usuń
  3. Doskonały wybór! Dokładnie te same tytuły przykuły moją uwagę, gdy przeglądałam ofertę. Pamiętam, że "Lwowską nocą" zachwycała się nasza koleżanka blogowa w "Archiwum....".

   Usuń
  4. To się cieszę w takim razie.
   Na ten kryminał też zwróciłam uwagę, ale już nie pozwoliłam sobie.

   Usuń

Drogi Czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza. Niestety nie zawsze jestem w stanie szybko odpowiedzieć. Proszę zatem o cierpliwość.