23 sierpnia 2012

Dostałam dziś wiadomość od Pani Aleksandry Ziółkowskiej-Boehm!

Czuję się zaszczycona, bo dostałam dziś e-maila z ciepłymi słowami od znakomitej pisarki - Pani Aleksandry Ziółkowskiej-Boehm! Cieszę się ogromnie!!! Pragnę podzielić się po prostu tą radością z wiernymi czytelnikami mojego bloga i zachęcić ponownie do lektury jej wspaniałej książki. Recenzja tutaj.


6 komentarzy:

 1. To jest ta piękniejsza strona blogowania:) Gratuluję. Książkę już dopisałam do listy. Może w Krakowie? Może nawet z autografem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniałe uczucie. Życzę wszystkim książkowym blogerom tego samego. Dziękuję. Mam nadzieję, że wydawnictwo Iskry zaprosi pisarkę na krakowskie targi, abyśmy mogły zdobyć autograf;) Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 2. Anonimowy9.9.12

  Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękna historyjka:) Dziękuję za podzielenie się z nią.
   Może jeszcze nie jest za późno? Może warto napisać do tego zacnego człowieka?:) Ja z pewnością będę wracać do tej pięknej książki. Pozdrawiam i za chwilę zajrzę na Twój blog, aby zapoznać się z Twoją opinią o książce:)

   Usuń
  2. Anonimowy25.9.12

   Oczywiście wypada odpisać. Cały czas czekam na odpowiedź. Myślałem, że mój list został niezauważony. A co wypada odpisać? Może tak: Dziwny ten list Tomaszu Wojtkowski. Proszę wytłumaczyć się. Oto mój adres e-mail .........
   Serdecznie pozdrawiam
   Tomasz Wojtkowski

   Usuń
 3. Anonimowy9.9.12

  Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza. Niestety nie zawsze jestem w stanie szybko odpowiedzieć. Proszę zatem o cierpliwość.