10 września 2015

Zaproszenia na wielkie wydarzenia literackie

8 komentarzy:

 1. Oj chcialabym kiedys isc na spotkanie z Pania Wachowicz, musi to byc niezapomniane przezycie sluchac na ywo jej cudnych opowiesci:) Pozrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żałuję niesamowicie, że te wspaniałe wydarzenia odbywają się tak daleko od mojego miejsca zamieszkania... Może do Siedlec na wystawę trwającą do połowy listopada uda mi się dojechać? Daleko, daleko...

   Usuń
 2. Takie spotkanie, w TAKIM miejscu to niezwykła sprawa.
  W Czarnolesie nigdy nie byłam, to jeszcze jedno miejsce na mojej podróżniczo-literackiej mapie do odwiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecuję sobie taką podróż wyznaczonym przez Barbarę Wachowicz szlakiem wielkich Polaków... Póki co odwiedziłam dwukrotnie Bronowice:)

   Usuń
 3. Kusząca propozycja... Myślę, ale ten biegnący czas i odległość... Pewnie pięknie będzie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie daje mi to spokoju:) Myślę i myślę. Co by tu wykombinować, żeby chociaż tę wystawę w Siedlcach zobaczyć... Ale finanse, czas i odległość...

   Usuń
 4. Każde spotkanie autorskie Barbary Wachowicz pozostawia niezapomniany slad. Urządza wystawy, spotkania, widowiska sceniczne. Utrwala wielkie polskie tradycje i wartości, pokazuje ludzi honoru i odwagi. Wskazuje wybitnych ludzi: najpiękniejsze polskie kwiaty naszego narodu. Jej historyczne publikacje uczą patriotyzmu, miłości i pokory wobec naszej przeszłości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Aleksandro, dziękuję za odwiedziny i piękne słowa o działalności i dokonaniach Barbary Wachowicz. Po prostu nic dodać, nic ująć. Wychowałam się na jej książkach.
   Jedna z miłośniczek gawęd Barbary Wachowicz pojechała dziś do Czarnolasu i obiecała relację na swoim blogu "Dom z papieru". Zapraszam w jej imieniu.

   Usuń

Drogi Czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza. Niestety nie zawsze jestem w stanie szybko odpowiedzieć. Proszę zatem o cierpliwość.