27 maja 2014

Sonda:)

Mam przygotowane cztery recenzje. Nie publikowałam ich jeszcze na blogu. Stosik też mi urósł. W związku z tym mam pytanie: recenzję której książki chcielibyście najpierw poznać? Odpowiedzi proszę zostawić w komentarzu, podając tytuł książki. Książkę, która zdobędzie największą liczbę głosów, zaprezentuję w pierwszej kolejności :) Są to bardzo różne gatunkowo i treściowo książki. Ostatnio z powodu upałów sięgnęłam po dwie najnowsze powieści polskich autorów, co raczej rzadko czynię. I wiecie co? Spodobały mi się bardzo!A teraz czytam wspomnienia Kolińskiej.
8 komentarzy:

 1. Głosuję na wszystkie, bo ciekawie się zapowiadają, a żadnej nie czytałam. Może jednak Nowakowski? - z ukłonem...
  Albo zrób hurtownię - krótko, zwięźle. W każdym razie zapisuję tytuły do śledzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie ciekawe. Zaintrygowała mnie "Małgorzata idzie na wojnę" Znaku. Sądząc po okładce chodzi chyba o I wojnę? Ponieważ zbliżają się wakacje, a to jedyny czas, gdy czytam taki gatunek jak powieść (nie wiem czemu, tak już mam od lat, przez resztę roku siedzę raczej w literaturze faktu) to... może na nią właśnie się skuszę?
  Poproszę o recenzję :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Trudny wybór. Ja tak po okładce - Na Pragę nie wrócę, ale może być Nowakowski.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam żadnej z książek, ale ponieważ lubię dzienniki i biografie to głosuję na Nowakowskiego i i biografię Lutosławskiego. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nowakowski - sam niedawno przeczytałem, będzie można porównać wrażenia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w nietypowej sondzie:) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza. Niestety nie zawsze jestem w stanie szybko odpowiedzieć. Proszę zatem o cierpliwość.