7 czerwca 2014

Powiększyła się moja kolekcja książek i autografów

Dziś chcę się z Wami, miłośnikami książek, podzielić bibliofilską radością. Otóż w tym tygodniu zostałam obdarowana przez wspaniałą pisarkę dwiema książkami wraz z pięknymi dedykacjami! Wkrótce podzielę się wrażeniami z lektury.
2 czerwca 2014

Zasłużone wydawnictwo Trio walczy o przetrwanie


Niestety, wieści są bardzo niepokojące. Wywiad z właścicielką wydawnictwa TRIO można przeczytać TUTAJ.
Małe wydawnictwa z dobrymi książkami bankrutują. Z wywiadu wynika, że właścicielka od dwóch, trzech lat walczy z rynkiem gigantów i plagą internetowego złodziejstwa. Już nie daje rady.

Jeśli jesteście zainteresowani książkami tego cenionego wydawnictwa, to zaglądnijcie do księgarni internetowej: TUTAJ

A jeśli mieszkacie w Warszawie, to warto zaglądnąć do magazynu. Wydawca zaprasza:


Szanowni Czytelnicy,
likwidujemy nasz magazyn, wyprzedajemy co mamy i liczymy na lepsze czasy w branży wydawniczej. Kochani zapraszamy Was zatem do nas po zakup naszych książek w bardzo atrakcyjnych cenach. Praktycznie wszystkie książki są z 50% rabatem, niektóre z 70%, a jeszcze inne można kupić za 10zł. Wszystko zależy od ilości jakie mamy danego tytułu. Można u nas w magazynie wygrzebać prawdziwe perełki których na rynku dawno już nie ma. Także torby w dłoń i przybywajcie do nas! Zapraszamy od 8.00 do 16.00 na ul. Miedzianą 11 w Warszawie (III piętro). Płatność tylko gotówką. Możliwość odłożenia wybranych tytułów. Prosimy o udostępnianie informacji swoim znajomym, gdyż chcemy by nasze książki trafiły w dobre ręce, a nie na makulaturę lub przemiał...