16 września 2017

Zaproszenie do lektury

We wrześniowym numerze "Listu do Pani" przedstawiam - na kanwie niezwykłej książki Aleksandry Ziółkowskiej-Boehm - sylwetkę Cezarii Iljin-Szymańskiej, "Kaji od Radosława", która uczestnicząc w największych zawirowaniach historii dwudziestowiecznej, nigdy nie straciła nadziei i pogody ducha. Miło mi zaprosić do nabycia czasopisma i lektury!

Miesięcznik można zamówić poprzez prenumeratę na stronie: http://listdopani.pl/

2 komentarze:

 1. LIST DO PANI???
  A to jakieś nowe pismo babskie?
  Nie znam!
  Jest w kioskach normalnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie można kupić w kiosku. Tutaj można zamówić, poprzez prenumeratę: http://listdopani.pl/
   To jest miesięcznik ukazujący się od dawna, bo od 1993 roku. Niestety jest słabo promowany i znany. Wiele kobiet katoliczek nie słyszało o nim, a szkoda, bo jest bardzo wartościowy i ciekawie wydawany. Wydawcą jest Polski Związek Kobiet Katolickich.

   Na stronie internetowej jest tak prezentowany ten miesięcznik:
   "Pismo adresowane jest do kobiet, które pragną ogarnąć refleksją swoje życie i zadania wynikające z kobiecego powołania. W piśmie wiele uwagi poświęca sprawom wiary, polskim tradycjom religijnym, kulturowym i patriotycznym, kształtowaniu rodzinnych więzi, kształtowaniu domu, szeroko pojętemu uczestnictwu w kulturze, religijnemu i patriotycznemu wychowaniu dzieci, ekologii".

   Usuń

Drogi Czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza. Niestety nie zawsze jestem w stanie szybko odpowiedzieć. Proszę zatem o cierpliwość.