29 stycznia 2013

Przesyłka z nagrodą konkursową i niespodzianką

Niedawno wzięłam udział w konkursiku organizowanym na blogu Z życia książek ze względu na ciekawą powieść ufundowaną przez upadające właśnie wydawnictwo Świat Książki. I... wygrałam! Wprawdzie nie trzeba było dużego wysiłku w postaci wykonania jakiegoś zadania, ale jakiś łut szczęścia do wygrywania trzeba mieć, prawda?:)
  Oto nagroda:Jestem w trakcie lektury. Powieść jest skromniutka pod względem rozmiarów, ale zniewalająco piękna w swej prostocie..


Z otrzymanych właśnie przesyłek (jedna jest Świata Książki, a druga od organizatora konkursu, czyli autora bloga) cieszę się podwójnie, bo oprócz nagrody dostałam także niespodziankę (wczoraj dotarła). Otóż autor bloga Z życia książek Przemek Opłocki obdarował mnie popełnioną przez siebie powieścią! Niesamowicie mnie ona zaintrygowała. Bardzo dziękuję za tę książkę z dedykacją na pamiątkę wygranej w konkursie.:) Naturalnie zamierzam ją przeczytać i podzielić się wrażeniami.:)
6 komentarzy:

 1. Gratuluję i życzę miłego czytania.)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, szczęściaro:) Miłej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy29.1.13

  Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, dziewczyny:) Napiszę o tych dwóch książkach swego czasu.

   Usuń
 4. Anonimowy29.1.13

  A koszulka "W sieci"? Pokażesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pokażę, tylko fotkę muszę pstryknąć.:)

   Usuń

Drogi Czytelniku, dziękuję za pozostawienie komentarza. Niestety nie zawsze jestem w stanie szybko odpowiedzieć. Proszę zatem o cierpliwość.